Opinie

Firmę ADV znaleźliśmy przez znajomych, generalnie tylko tym się kierowaliśmy. Robili dla nich ponad 5 lat temu meble i do dzisiaj nic się z nimi nie dzieje. Dwie rzeczy były konkretne: szybko uzgodniony projekt i termin wykonania.
Ania i Marek z Wrzeszcza
Powiem szczerze dla mnie liczył się czas, jestem programistą i cały czas siedzę w pracy. Nie mam głowy do tego aby czekać czy też się użerać z firmami które mają mi robić meble. Gdy robiłem kuchnię to miałem ostrą jazdę z wielokrotnym niedotrzymaniem terminu. Chciałem tego uniknąć. Nie mogłem uwierzyć że są firmy które w dwa tygodnie realizują zamówienie na dwie szafy! Szacun.
Bartek
Należę do osób bardzo wymagających, wiem czego chcę i potrafię o to walczyć. Wiadomo, że te moje cechy to nie jest jakaś super pomoc do załatwiania spraw z ludźmi a szczególnie z fachowcami. Pan Wojtek wytrzymał jednak ze mną 7 zmian projektu i kilkurotne wymienianie materiałów. Co do jakości wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń.
Paula - Ujeścisko
Szukając wykonawców mebli spotykałam się z wieloma odmowami, ponieważ zależało mi na szybkim wykonaniu. Pan Wojciech był jedyną osobą, która podjęła się zrobienia mi szafy w garderobie, zabudowy w przedpokoju oraz mebli łazienkowych w krótkim czasie. Mile zaskoczyło mnie podejście właściciela co do projektu. Pan Wojciech potrafi idealnie dopasować meble do pomieszczenia tak, aby wydobyć z nich jak najwięcej miejsca. Zaskoczył mnie również projekt zabudowy do przedpokoju - podświetlana szafka na buty oraz tapicerowane siedzisko. Nie miałam pojęcia, że przy tak małym przedpokoju można zrobić takie cudo. Polecam! PS